Tutvu meie meeskonnaga

EKJU inimesed

Meet the team

Maris Danieks

Juhatuse esimees

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

Meet the team

Janis Splite

Nõukogu liige ja ekspordijuht

 ☎+371 29214978

✉ splite@ekju.lv

Meet the team

Laura Galzone

Müügi- ja turundusdirektor

juhatuse liige

 ☎+371 26668066 

✉ laura.galzone@ekju.lv

Forest

Gregors Spoģis

Müügijuht

(Saksamaa)

 ☎+371 29262430

✉ Gregors.Spogis@ekju.lv

Forest

Austris Intenbergs

Müügijuht

(Ühendkuningriik)

 ☎+371 20221167

✉ austris.intenbergs@ekju.lv

Forest

Pauls Krontals

Müügijuht

(Balti riigid)

 +371 29403437

✉  pk@ekju.lv

heart-1288420_1280.jpg

Vineta Ozola

klienditugi

(Prantsusmaa, Saksamaa, Benelux)

 ☎+371 20278809 

✉ vineta.ozola@ekju.lv

heart-1288420_1280.jpg

Ilze Dumbre

klienditugi

(Saksamaa)

 ☎+371 26378505 

✉ id@ekju.lv

heart-1288420_1280.jpg

Monta Ašmane

heart-1288420_1280.jpg

Elina Plikena

klienditugi

(Ühendkuningriik)

 ☎+371 26310655 

✉ elina.plikena@ekju.lv

klienditugi

(Skandinaavia ja Benelux)

 ☎+371 27655393 

✉ monta.asmane@ekju.lv

Sappling Tree

Maris Vanags

 Puiduostja

 ☎+371 28368317 

✉ maris.vanags@ekju.lv

Sappling Tree

Inga Pilupa

Logistika

 ☎+371 29253255 

✉ inga.pilupa@ekju.lv

Sappling Tree

Elīna Aļeksejeva

Laojuhataja ja ostja

 ☎+371 25404076 

✉ noliktava@ekju.lv

Sappling Tree

Dace Dedumete

 Büroojuht

 ☎+371 28340960 

✉ dace@ekju.lv