Dažniausiai užduodami klausimai 

Kaip mano bendrovė gali susitarti dėl didmeninės kainos?


Teikiame didmeninių kainų nuolaidas. Kokia nuolaida bus suteikta Jums, priklauso nuo perkamo kiekio ir verslo įmonės tipo.
• Susikurti paskyrą galima nemokamai ir greitai, todėl ir pradėkite nuo šio proceso.
• Kadangi gaminių grupės įvairios, standartinės nuolaidos nėra – visos nuolaidos taikomos individualiai, atsižvelgiant į gaminį.

Skambinkite +371 64170073 ir suderinsime Jūsų paskyrą.

Būkite pasiruošę pateikti kontaktinę ir su mokėjimu susijusią informaciją, el. pašto adresą ir telefono numerį. Galite mums rašyti adresu: ekju@ekju.lv
Kaip tapti prekybos tarpininku ir (arba) platintoju savo srityje?


Norėdami kuo geriau aptarnauti Jus ir klientą, rekomenduojame nemokamai susikurti didmenininko paskyrą, kaip minėta pirmiau. Atitinkamą nuolaidą gausite jau už pirmą pirkimą, vėliau – už paskesnius pirkimus.

Jeigu norite dar didesnių nuolaidų, siūlome tapti prekybos tarpininku. Tarpininkai yra verslo įmonės, kurios užsako pačių pasirinktus EKJU gaminius didesniais kiekiais, ištisomis partijomis.

Kad galėtumėte gauti pačias didžiausias nuolaidas ir turėti galimybę tapti oficialiu prekybos tarpininku tam tikroje teritorijoje, turite pradėti nuo didelio kiekio EKJU gaminių užsakymo. Kadangi turime klientų Europoje, tai puikus būdas perimti vietinę rinką suteikiant galimybę greitai ir lengvai įsigyti mūsų gaminių, kuriais nuolat prekiaujame patys.

Mums bus malonu suteikti Jums visas tarpininko privilegijas ir didžiausias nuolaidas gaminių kiekiui, kurį įsigyjate arba užsakote.